Říjen 2014

Seznámení s kapelou - Necrocock

31. října 2014 v 23:52 | L. |  Kultura a umění
Vítám Vás, dnes budu opět psát o hudbě a představím Vám jednoho téměř neznámého a velmi svérázného umělce. Je mi líto, že jsem o něm nevěděl v době, kdy jsem psal článek o největších úletech, protože Necrocock by tam určitě patřil, takže pokud hledáte něco nekonfliktního pro nenáročné posluchače, dnešní článek asi nebude pro Vás. Pro část lidí je tento hudebník nepochopeným géniem, pro ostatní spíše tak trochu bláznem. Omlouvám se také za drobnou nesrovnalost v titulce, kde jsem zachoval název svého seriálu, ale pro pořádek, není to kapela, ale sólový projekt.

Volební bizardnosti

18. října 2014 v 22:55 | L. |  Společnost
Zdravím Vás, dnes se nechám inspirovat jedním videem, které nám ukazuje hloupé a nezdařené momenty z volebních kampaní našich politiků v letošním roce. Objevují se v něm snad všechny velké strany, což v podstatě dokazuje, že si žádná z našich stran neumí udělat inteligentní propagaci, ale nebojte, mezi malými stranami je to snad ještě horší, doplním video několika svými úlovky legračně nezdařených volebních spotů a plakátů. A zde už slibovaný klip.

Spravedlnost a pomsta

8. října 2014 v 0:20 | L. |  Společnost
Vítám Vás, dnes bych se chtěl zabývat tématem, o kterém se po vraždě jedné malé dívky v poslední době hodně mluví. Je to trest smrti, který u nás zrušil Václav Havel (podle mě určitě oprávněně, po tom, k čemu byl trest smrti dříve využíván) a po kterém volá spousta lidí jako po jediném možném trestu pro vraha. Na jednu stranu je chápu, je to odporný čin, na druhou stranu bychom tím mohli otevřít Pandořinu skřínku, která by mohla způsobit mnoho zla.