Květen 2014

Boj proti blbosti - CDS/MMS

6. května 2014 v 23:32 | L. |  Věda
Zdravím Vás a vítám u dalšího článku, v minulých článcích o blbostech jsem se věnoval různým celkem neškodným pověrám, jako je nepoužívání mikrovlnky, mávání kovovou tyčkou nad vodou, kterou se chystáme pít nebo vylévání octa na podlahu. Dnes jde ale opravdu do tuhého - pití roztoku oxidu chloričitého, podle mě jedna z nejvíce sebedestruktivních metod alternativní medicíny. Vypili byste vodu, ve které jste nechali rozpustit plyn klasifikovaný jako vysoce toxický? Nebo dokonce dali tuhle vodu pít svým dětem nebo zvířatům? Ano, i tohle se dnes děje.

Koncert Vanessy v Olomouci

4. května 2014 v 20:39 | L. |  Kultura a umění
Zdravím, rozhodl jsem se, že k recenzím a článkům, které se týkají hudby začnu doplňovat i reportáže z koncertů, které jsem navštívil a dnes Vám napíšu o včerejším koncertu Vanessy v S-Cube v Olomouci.Fanouškem téhle kapely nejsem moc dlouho, začal jsem si o ni zajímat v roce 2013 v době, kdy vydali Antidotum, ale jejich hudba mě natolik pohltila, že jsem se na ně musel jít podívat i naživo.

Nové pozadí

2. května 2014 v 17:03 | L.
Zdravím Vás, dnes to bude jen technická, ale v nejbližší době Vám snad nabídnu další článek. Jak jste si určitě všimli, konečně jsem se po téměř roce dokopal k tomu, abych si zkusil udělat nové pozadí, je to asi poprvé co něco takového dělám, proto bych poprosil o kritiku, kdyby se Vám něco nelíbilo, přišlo nevkusné, nešlo přečíst nebo špatně zobrazovalo, napište mi prosím do komentářů a já se pokusím s tím něco udělat. Moc děkuji za zpětnou vazbu :)

Obrázek v záhlaví pochází z www.freewebheaders.com a pozadí stránky z www.dinpattern.com, děkuji stránkám za sdílení obrázků a pozadí zadarmo.